Rozwód

Rozwiązanie związku małżeńskiego przez rozwód często pozwala na wyciszenie konfliktu i przejście do kolejnego etapu w życiu, co z kolei przekłada się na poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa nie tylko byłych małżonków, ale także ich wspólnych małoletnich dzieci.

Kancelaria Adwokacka Zuzanny Lewandowskiej pomaga klientom w tym trudnym momencie życia oferując kompleksowe wsparcie. Jak wygląda współpraca z Kancelarią?

Kontakt

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Zarówno rozmowa telefoniczna jak i kontakt mailowy do niczego Cię nie zobowiązują. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu: +48 510 668 414 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 albo całodobowo 7 dni w tygodniu pod adresem e-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce „Kontakt” na górze strony.

Rozmowa

W trakcie krótkiej rozmowy prawnik zapyta się Ciebie o podstawowe kwestie, czyli czy rozwód ma nastąpić z orzeczeniem o winie, jak mają zostać uregulowane kwestie dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem oraz czy w wyroku rozwodowym mają znajdować się także inne rozstrzygnięcia, takie jak zabezpieczenie roszczenia, zgodny podział majątku wspólnego małżonków i orzeczenie o sposobie korzystania ze wspólnego mieszkania.

Wycena

W dalszym kroku, na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji, zostanie przygotowana dla Ciebie indywidualna wycena. W zależności od Twoich potrzeb, wycena obejmuje prowadzenie całej sprawy sądowej, sporządzenie pisma (pozew o rozwód, odpowiedź na pozew o rozwód, pisma w toku postępowania, porozumienia rodzicielskie, itp.) lub udzielenie konsultacji w sprawie.

Akceptacja wyceny

Wycena musi zostać przez Ciebie zaakceptowana. Kancelaria nie podejmie się żadnych czynności do momentu akceptacji wyceny i nie obciąży Cię kosztami.

Niezbędne dokumenty i ustalenia

Po akceptacji wyceny Kancelaria przygotuje dla Ciebie stosowne dokumenty, takie jak projekt umowy o prowadzenie sprawy oraz pełnomocnictwo w przypadku reprezentacji sądowej, czy listę potrzebnych informacji do sporządzenia pisma. Jeżeli została wybrana konsultacja, ustalisz z prawnikiem dogodny termin i formę konsultacji (stacjonarna, zdalna, mailowa lub telefoniczna).

Rozpoczęcie współpracy

W ostatnim kroku prawnik przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące współpracy, odpowie na Twoje pytania oraz wskaże dalsze kroki i terminy ich realizacji. Kancelaria na bieżąco będzie informowała Cię o postępach w sprawie. W każdej chwili możesz także skontaktować się z nami i uzyskać potrzebne informacje.