Separacja

Rozwód jest ostatecznością. W rozwiązaniu problemów małżeńskich, jeżeli strony widzą jeszcze szanse na uratowanie związku małżeńskiego, a rozkład pożycia małżeńskiego nie jest trwały, może pomóc separacja.

Kancelaria Adwokacka Zuzanny Lewandowskiej pomaga klientom w tym trudnym momencie życia oferując kompleksowe wsparcie. Jak wygląda współpraca z Kancelarią?

Kontakt

W pierwszej kolejności skontaktuj się z nami. Zarówno rozmowa telefoniczna jak i kontakt mailowy do niczego Cię nie zobowiązują. Kontakt jest możliwy pod numerem telefonu: +48 510 668 414 od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00 albo całodobowo 7 dni w tygodniu pod adresem e-mail: kontakt@kancelarialewandowska.com bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce „Kontakt” na górze strony.

Rozmowa

W trakcie krótkiej rozmowy prawnik zapyta się Ciebie o podstawowe kwestie, a w szczególności czy separacja ma nastąpić z orzeczeniem o winie oraz jak mają zostać uregulowane kwestie dotyczące władzy rodzicielskiej i kontaktów z dzieckiem.

Wycena

W dalszym kroku, na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji, zostanie przygotowana dla Ciebie indywidualna wycena. W zależności od Twoich potrzeb, wycena obejmuje prowadzenie całej sprawy sądowej, sporządzenie pisma (pozew o separację, odpowiedź na pozew o separację, pisma w toku postępowania, porozumienia rodzicielskie, itp.) lub udzielenie konsultacji w sprawie.

Akceptacja wyceny

Wycena musi zostać przez Ciebie zaakceptowana. Kancelaria nie podejmie się żadnych czynności do momentu akceptacji wyceny i nie obciąży Cię kosztami.

Niezbędne dokumenty i ustalenia

Po akceptacji wyceny Kancelaria przygotuje dla Ciebie stosowne dokumenty, takie jak projekt umowy o prowadzenie sprawy oraz pełnomocnictwo w przypadku reprezentacji sądowej, czy listę potrzebnych informacji do sporządzenia pisma. Jeżeli została wybrana konsultacja, ustalisz z prawnikiem dogodny termin i formę konsultacji (stacjonarna, zdalna, mailowa lub telefoniczna).

Rozpoczęcie współpracy

W ostatnim kroku prawnik przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące współpracy, odpowie na Twoje pytania oraz wskaże dalsze kroki i terminy ich realizacji. Kancelaria na bieżąco będzie informowała Cię o postępach w sprawie. W każdej chwili możesz także skontaktować się z nami i uzyskać potrzebne informacje.