O Kancelarii

Jestem adwokatem wpisanym na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W zawodzie prawnika pracuję już od wielu lat, w trakcie których zdobyłam bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa, zarówno w obsłudze klienta indywidualnego, jak i przedsiębiorcy.

Po latach spędzonych podczas obsługi klienta i na sali sądowej skoncentrowałam swoją działalność na sprawach z zakresu prawa rodzinnego, cywilnego oraz gospodarczego. Jednakże, swoją pomoc oferuję również w innych dziedzinach prawa, niosąc wsparcie każdemu, kto tego potrzebuje.

Prowadzę własną praktykę adwokacką w Warszawie i obsługuję klientów z całej Polski, w tym również zdalnie.

Wyróżnia mnie skrupulatne działanie i empatia, a do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Staram się nie trzymać utartych schematów i poszukuję nowoczesnych rozwiązań. Klienci zawsze mogą liczyć u mnie na kompleksowe wsparcie, ponieważ do ich spraw podchodzę holistycznie. Mogą liczyć na moją pomoc na każdym etapie swojej sprawy, będąc ze mną w stałym kontakcie.

Oprócz pracy zawodowej dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem w sieci prowadząc bloga PrawnikLewandowska.pl, starając się przełożyć skomplikowane przepisy prawa na zrozumiały dla każdego język. Aktywnie uczestniczę w mediach społecznościowych oraz jestem autorką licznych publikacji na łamach prasy i w serwisach tematycznych.

Skontaktuj się ze mną i umów na spotkanie w biurze Kancelarii lub online, w trakcie którego porozmawiamy o Twojej sprawie i przygotujemy drogę działania.