O KANCELARII

Adwokat Zuzanna Lewandowska

Jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w renomowanych kancelariach prawnych w stolicy. Swój zawód wykonuje z pasją i zaangażowaniem, niosąc wsparcie i świadcząc kompleksowe usługi prawne swoim Klientom.
Specjalizuje się w szczególności w prawie rodzinnym i opiekuńczym, cywilnym oraz gospodarczym. Zajmuje się między innymi reprezentowaniem Klientów w sporach sądowych, dochodzeniem roszczeń i windykacją należności, także w postępowaniu przedsądowym. Prowadzi sprawy o rozwód, alimenty, władzę rodzicielską i kontakty z dziećmi, postępowania w sprawie o ustalenie odszkodowania i przyznanie zadośćuczynienia, w szczególności w sprawach dotyczących wypadków komunikacyjnych i błędów medycznych.
Do spraw powierzonych jej przez Klientów podchodzi holistycznie i w sposób indywidualny. Skrupulatnie analizuje przedstawiony przez Klienta problem prawny, a następnie konsultuje z nim dalszą strategię działania.
Prywatnie jest dumną mamą, spełnioną partnerką i córką dzielnej kobiety, która przeżyła udar mózgu. W wolnych chwilach uwielbia podróżować oraz czytać powieści kryminalne.

Blog o prawie i zawodzie i prawnika

Swój zawód wykonujemy z niemałą pasją. Wyrazem tego jest prowadzenie z sukcesem od ponad 3 lat bloga PrawnikLewandowska.pl, na którym publikowane są felietony o prawie i zawodzie prawnika. Strona wpisana jest jako tytuł prasowy do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Warszawie (pod numerem: PR 20714).
Swoje artykuły publikują tam między innymi doktoranci, adwokaci, radcowie prawni oraz aplikanci adwokaccy i radcowscy. Stronę odwiedza miesięcznie ponad 8 tys. użytkowników, a do newslettera zapisanych jest ponad 300 osób. Liczby te ciągle rosną.
Oprócz tego adwokat Zuzanna Lewandowska jest aktywnie obecna w mediach społecznościowych, a na Instagramie obserwuje ją prawie 14 tys. użytkowników. Social media wykorzystuje do dzielenia się doświadczeniem ze studentami prawa, aplikantami oraz innymi profesjonalnymi pełnomocnikami. Publikuje posty z życia prawnika, wyjaśnia skomplikowane terminy prawne oraz dzieli się praktycznymi wskazówkami.

Usługi prawne

Celem Kancelarii jest świadczenie kompleksowej pomocy prawnej dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zakres praktyki dostępny jest w zakładce „Oferta„. Zachęcamy do kontaktu również w sprawach wykraczających poza wskazane tam obszary.
Wysokość wynagrodzenia za obsługę prawną jest ustalana indywidualnie, z uwzględnieniem charakteru powierzonej sprawy oraz przewidywanego nakładu pracy.
Siedziba Kancelarii znajduje się w samym centrum Warszawy, na ulicy Widok. Kancelaria posiada również swoją filię w podwarszawskich Ząbkach.
Świadczymy swoje usługi na terenie Warszawy, Ząbek i okolic oraz na terenie całego kraju (w tym również zdalnie), także w siedzibie lub miejscu zamieszkania Klienta, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Dane kontaktowe dostępne są w zakładce „Kontakt„.
Z uwagi na pandemię COVID-19 zapewniamy pomoc prawną online poprzez zdalne konferencje, telefonicznie lub mailowo.